Страхова компанія замовила оргію як бонус для кращих працівників

Біля офісу компанії Munich Re

Одна з найбільших у світі страхових компаній влаштувала для своїх найуспішніших агентів вечірку в якості винагороди за високі досягнення на роботі, під час якої тих обслуговували повії.

Компанія Munich Re – це найбільша в світі компанія, що надає послуги перестрахування, тобто страхує інші страхові компанії.

Один із її підрозділів, Ergo, як стало відомо BBC News, відсвяткував досгнення в роботі своїх агентів у 2007 році влаштувавши їм справжню оргію. Люди, які оганізовували цей розважальний захід, в компанії вже не працюють.

Все відбувалося в спа-комплексі з термальними лазнями в столиці Угорщини Будапешті. Біля 100 успішних продавців послуг компанії отримали незвичний бонус. Їх обслуговували 20 повій.

Як повідомляла німецька ділова газета Handelsblatt, присутні на вечірці дівчата були “позначені” стрічками різного кольору, залежно від місії, яку кожна мала виконувати.  Позначені білою стрічкою обслуговували виключно керівників та рекордсменів з об’ємів продаж. Ті хто мав червону – були “готові на все”.

Газета цитує анонімного учасника заходу, який повідомив, що гостям було запропоновано брати дівчат до кімнат з великими ліжками та “робити все, що їм завгодно”. Після кожного такого візиту на руці дівчини ставили спеціальну позначку ля того, щоб контролювати як часто і кого обирали гості.

Прес-секретар компанії Ergo підтвердив BBC, що така вечірка дійсно мала місце, але додав, що це не означає, що такою є звичайна практика заохочення кращих пацівників.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •