Соціальні мережі та робота спокусливіші для сучасної людини за секс, сигарети та шопінг

Twitter спокусливіший за секс?

Як стало відомо, перевірити свої сторінки в соціальних мережах Facebook або Twitter може бути більш спокусливим ніж секс для тих, чий спосіб життя тісно пов’язаний з інтернетом.

Опитування, яке протягом тижня провели в Німеччині вчені Школи бізнесу Booth School of Business з Чиказького університету, виявило, що перевірка твітів, постів чи фотографій у соціальних мережах є для багатьох людей не менш спокусливим, ніж секс чи сигарети.

“Опиратися бажанню долучитися до медіа може бути складно через те, що соціальні медіа дуже поширені і є порівняно дешевими чи вважаються безкоштовними взагалі, а, отже, навіть ті, хто хотів би утриматись, не здатні собі відмовити у такому задоволенні”, повідомив в інтерв’ю газеті The Los Angeles Times один з авторів дослідження Вільгельм Гофманн (Wilhelm Hofmann).

Люди у віці від 18 до 85 років, які брали участь у опитуванні, регулярно повідомляли дослідників про випадки, коли вони відчували непереборне бажання зануритися у соціальні мережі.

Піддослідним також доводилося ділитися спостереженнями за своїми пристрасними бажаннями зайнятися сексом, викурити сигарету чи отримати задоволення іншим чином.

Аналіз даних показав, що утриматися від бажання скористатися соціальними мережами було найтяжчим для більшості опитуваних.

Ще одним результатом дослідження стало підтвердження факту того, що люди страждають на непереборну залежність від роботи.

Люди, які були здатні утриматися від спокуси сексом, шопінгом чи іншими задоволеннями, не були здатні опиратися коли йшлося про роботу.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •