Шість порад від відомих біохакерів для підняття біологічного потенціалу організму

Біохакери не чекають на висновки вчених
Біохакери – аматори, які не чекають на висновки вчених

Чим краще люди знають свій організм, чим ретельніше спостерігають за його реакціями, тим якіснішим стає їхнє життя. Біохакери – це люди, які сформулювали нові принципи і правила, за якими живуть, незважаючи на те, що наука, поки що, не здатна підтвердити їхні висновки.

Нижче наведено шість прикладів біохаків, які є результатом спостережень та аналізу їхніх авторів – підприємця з Піттсбурга Кулена Річардсона та Дейва Аспрі, який за допомогою таких прийомів намагається максимально підвищити свій “біологічний потенціал”.

1. Масло на сніданок. Йдеться не про масло на бутерброді, тості чи багеті. Масло, справжнє, повноцінне, має бути у вашій чашці з кавою. Чайна ложка справжнього органічного масла, змішаного з кокосовою олією, в каві розпадається на так звані кетони, які, як стверджують дослідження останнього часу, є чудовим “пальним” для мозку.  К. Річардсон каже, що кава з маслом – це найкраща частина його ранку. Напій дозволяє йому концентруватися на виконанні найбільш складних завдань.

2. Жири і м’ясо – на перше, і друге. Біохакери до 50% денної дози калорій отримують з жирними продуктами. Необхідно виключити з раціону “перероблену” індустріальну їжу, цукор та глутен, а харчуватися м’ясом і салом разом із фруктами і овочами.

3. Їсти, коли хочеться. Немає ніяких доказів того, що регулярність вживання їжі, про яку ми читали і чули не один раз,  дійсно підтримує метаболізм. Біохакери радять слухати свій організм і їсти тоді, коли хочеться. На справді, такий підхід приводить до того, що між прийомами їжі утворюються значні проміжки часу. Це не дієта, кажуть біохакери, це – звичка. Така звичка веде до зниження ваги, покращує чутливість до інсуліну та синтез протеїну.

4. Вібрації – на користь. Немає кращого способу, щоб вдихнути більше життя в організм, ніж насправді його трохи потрясти. Вібрації тіла стали основою спеціального тренування – Whole Body Vibration training (WBV). Кілька олімпійців вже успішно застосовують ці вправи і вони допомагають їм набрати силу, посилити гормональну реакцію на фізичні вправи.

5. Дихайте.  Медитації та йога допомагають подолати стрес, підняти продуктивність та підвищити креативність. Наступний рівень цих практик – це управління сердечним ритмом. Ця техніка дозволяє не тільки моніторити частоту серцебиття, а поєднувати дихання та мозкову активність з метою контролю ритму серця. На ринку вже з’являються прилади біологічного зворотнього зв’язку, які дозволяють швидше оволодіти цим мистецтвом.

6. Відключайтеся. Коли справа доходить до сну, найважливішим є його якість. Біохакери радять докладати необхідних зусиль, щоб сон був глибоким і спокійним. Проста порада – читати перед сном і забути про телевізор і інтернет.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •