Серед 100 кращих ресторанів світу 2018 року українських немає

Серед 100 кращих ресторанів світу 2018 року українських немає

Міжнародний рейтинг 100 кращих ресторанів світу у 2018 році очолив італійський ресторан Osteria Francescana.

Рейтинг The World’s Best Restaurants складається британським журналом Restaurant Magazine щорічно з 2002 року на основі пропозицій від понад тисячі рестораторів, шеф-кухарів і гастрономів з 26 регіонів світу.

Сьогодні оголошені перші 50 місць, список кращих ресторанів з 51 по 100-у позиції був опублікований в кінці березня.

В сотні кращих ресторанів світу немає українських. Вперше у верхню частину списку потрапив російський ресторан. 15-е місце отримав московський ресторан White Rabbit ( «Білий кролик»). Ще два ресторани з Москви – у другій частині рейтингу.  44 місце у ресторану Mikla зі Стамбулу, 48-м став ресторан зі Словенії.

Перше місце цього року виборов італійський класичний ресторан Osteria Francescana знаменитого шеф-кухаря Массімо Боттури. Ресторан з італійського міста Модена багато років не виходить з топ-5. Минулого року він був другим. Його також було визнано кращим у 2016 році.

Другу сходинку посів один з лідерів останніх років El Celler de Can Roca (Жирона, Іспанія). Замкнув кращу трійку Mirazur з Ментону (Франція).

Також в десятці – Eleven Madison Park (Нью-Йорк), Gaggan (Бангкок, Тайланд), два ресторани з Ліми, Перу – Central і Maido, Arpege (Париж), а також іспанські Mugaritz і Asador Exterbarri.

(eater)

поділитися:
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •