Секс-податок: повії у Бонні сплачують його у вуличних автоматах

У Бонні використали стару технологію

Перед тим, як вийти на робоче місце в межах спеціально зарезервованого для вуличної проституції простору на вулицях Бонну, місцеві повії мають сплатити “секс податок”, отримавши квиток з автомату. Один квиток вартістю 6 євро дійсний на одну ніч, незалежно від кількості клієнтів, повідомляє видання Süddeutsche Zeitung.

Для нової системи чиновники використали автомати, через які водії раніше сплачували за місця для паркінгу. На них замалювали старий напис і написали “Steuerticket-Automat” (автомат податкових квитанцій), а на дисплеї можна прочитати “Die Nacht 6,00 Euro” (6 євро за ніч). Є також нагадування про те, що такий квиток потрібен з понеділка по п’ятницю, з 8:15 вечора до 6 години ранку.

Бонн став піонером в Німеччині у справі автоматизованого оподаткування повій. У Дортмунді повії купують відповідну квитанцію на автозаправках, але до автоматів справа ще не дійшла.

Дисплей автомату

Секс-працівниці у саунах та еротичних центрах регулярно сплачують податки, отже автомати на вулицях додали рівності в умови праці різних категорій повій. Податок на секс, як такий, було запроваджено в Бонні у 2011 році через фінансові труднощі. Очікується, що надходження з цієї сфери до бюджету міста складатимуть до 300 тис. євро. Податкова служба міста перевірятиме працівниць і виявлятиме факти ухиляння від сплати податку. Тим, хто працює без квитанції загрожує попередження, а потім більш суворі покарання.

Проституція на вулицях, після протестів міщан, обмежена в Бонні простором навпроти кількох еротичних центрів Eros Center. Після того, як повія узгодить умови з замовником в авто, її клієнт їде до  одного з шести секс-боксів – паркінг-місць  з огорожею,  де є спеціальна кнопка виклику охорони.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •