Ще одна версія вбивства Кеннеді: це була випадковість?

Лі Харві Освальд не і збирався вбивати президента?

Одну з можливих версій вбивства президента США Джона Кеннеді викладено на сайті The Stranger.com. Автор статті звернув увагу на історію, яку розповів в своїх мемуарах відставний юрист військово-морських сил США Енді Керр (Andy Kerr), який служив у якості спеціального радника чотирьох командуючих цим військовим відомством.

Одного дня, згадує в мемуарах під назвою A Journey Amongst the Good and the Great Е. Керр, ми отримали листа від такого собі Лі Харві Освальда (Lee Harvey Oswald), ім’я якого тоді нікому не було відомо.

Великого листа було написано власноруч і відправлено з Росії, де Л.Х. Освальд тоді мешкав з дружиною Мариною. Адресований лист був секретарю військово-морського відомства Джону Конналі (John Connally), який займав цю посаду в адміністрації президента Кеннеді.

Секретар переправив листа до Е. Керра, бо документ містив певний “юридичний підтекст”.

Лист фактично був скаргою Л.Х. Освальда на те, як його було звільнено з ВМС США та містив прохання до Д. Конналі використати свою владу, щоб замінити умови його звільнення на більш привабливі. Коли Л.Х. Освальд залишив МВС та переїхав до Росії, його було звільнено з формулюванням, яке сам Освальд вважав несправедливим. На лист звернули увагу, бо в той час нечасто можна було побачити листа від американського моряка, який живе у СРСР.

Е. Керр вивчив особову справу Л. Х. Освальда та з’ясував, що вона не містить нічого, що можна було б визначити як “заслуги”.  Навпаки, юрист пише у мемуарах про Освальда, як про “паршивого моряка”. Е.Керр написав у відповідь Л.Х. Освальду, що його прохання не має підстав і надалі вважав це “питання закритим”.

Але 22 листопада 1963 року, перебуваючи в автомобілі президента Д. Кеннеді у місті Далас, Д. Конналі був поранений у руку та легені пострілом Лі Харві Освальда. В цьому ж інциденті було вбито і президента Д. Кеннеді. Всі дослідники викладають ці події в інший спосіб – Л.Х. Освальд вбив Д. Кеннеді, а поранення Д. Конналі – це випадок, і він не був мішенню вбивці.

Але чи не могло все бути навпаки? Існуючі версії вбивства президента Д. Кеннеді, серед яких і документи офіційного розслідування комісією Уоррена (Warren Commission), не містять переконливого мотиву за яким міг діяти Л.Х. Освальд, вбиваючи президента.

В той же час, ми знаємо, пише автор статті, що Л.Х. Освальд звертався до Д. Конналі по допомогу і це могло бути “криком душі”. Але той відмовив Освальду.

Що ще потрібно психопату, щоб замислити помсту?

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •