Саранськ замість Краснодару – FIFA визначилася з містами, які прийматимуть ігри ЧС з футболу 2018 року

Стадіон в Саранську (Мордовія)

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (FIFA) визначила 11 міст Росії, які прийматимуть Чемпіонат світу з футболу в 2018 році.

Право проводити чемпіонат отримали Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Сочі, Казань, Нижній Новгород, Самара, Ростов-на-Дону, Калінінград, Волгоград, Саранськ і Москва, передає BBC Ukrainian.

В російській столиці матчі проводитимуться на двох стадіонах – “Лужники” і “Спартак”. Фінальний матч проведуть на “Лужниках” – до того часу стадіон мають реконструювати. FIFA відмовилася задовольнити заявки Краснодара і Ярославля, які також претендували на проведення турніру.

Головною несподіванкою для більшості експертів стало включення в підсумковий список столиці Мордовії Саранська, каже кореспондент Російської служби Бі-бі-сі в Москві Рафаель Сааков. Місто з населенням близько 300 тисяч чоловік було найзагадковішим пунктом російської заявки на проведення Чемпіонату світу. Стадіон “Ювілейний” в Саранську, який поки що будується, вміщатиме під час чемпіонату 45 тисяч глядачів, проте після турніру частину трибун, побудованих зі збірно-розбірних конструкцій, демонтують, і його місткість зменшиться до 30 тисяч місць. Арена стане домашньою для місцевого футбольного клубу “Мордовія”.

Новина про виключення з підсумкового списку Краснодара – міста, в якому грають відразу два клуби російської прем’єр-ліги – викликала хвилю обурення з боку керівників цих клубів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •