Самуель Ето’О у першому ж матчі забив за свій новий клуб з Махачкали

Ето'О не зміг відмовитися від пропозиції з Дагестану

Футболіст збірної Камеруну Самуель Ето’О забив гол у першому ж матчі, зіграному їм за свій новий клуб – “Анжи“. Махачкалінський клуб в суботу, 27 серпня, зустрічався в гостях з “Ростовом” в рамках 22-го туру чемпіонату Росії.

Рахунок у матчі відкрили на 72-й хвилині господарі поля, а на 80-й хвилині Ето’О, який вийшов на заміну у другому таймі, врятував свій новий клуб від поразки, повідомляє Лента.ру.

Підсумковий рахунок зустрічі 1:1. “Анжи” посідає четверте місце в турнірній таблиці.

Про перехід Самуеля Ето’О з міланського “​​Інтера” в “Анжи” офіційно було оголошено 23 серпня. Деталі контракту офіційно не розголошуються, проте, за даними ЗМІ, за Ето’О “Анжи” заплатив “Інтеру” від 21 до 28 мільйонів євро. Зарплата камерунця в “Анжи” за даними ЗМІ, становитиме 20,5 мільйона євро на рік, що дозволяє назвати Ето’О самим високооплачуваним футболістом у світі.