Саморобний електромобіль долає вдвічі більшу відстань ніж значно дорожча Tesla

Саморобний електромобіль долає вдвічі більшу відстань ніж значно дорожча Tesla

Уявіть, що ви проїхали біля 500 км на авто Tesla Model S P100D поки не закінчився заряд акумуляторів, потім пересіли на повністю заряджений Nissan Leaf, поки і він не “вмер”, далі пересіли на свіжий Chevrolet Bolt, і коли батареї того сіли, ви змінили авто на  VW eGolf, і коли той “видохся”, пройшли ще пішки біля двох кілометрів.

Згадана вище мандрівка сучасними електрокарами дорівнює неофіційному світовому рекорду який встановлено на саморобному електромобілі, який на одній зарядці акумулятора проїхав дорогами Каліфорнії трохи більше 1200 км (748 миль) підтримуючи середню швидкість 82 км на годину.

Рекордний заїзд на власноручно зібраному на базі BMW 5-Series 1997 року випуску здійснив у липні Ерік Лундгрен (Eric Lundgren). Нижче наведено 15-хвилинне відео, яке задокументувало цей заїзд.

Автомобіль коштував власнику менше ніж $14000 і 90% його деталей – це відновлені старі запчастини. Ідея Лундрена полягала в тому, щоб показати шляхи утилізації автомобільного металолому і електроніки.

Лундгрен витратив 35 днів на переробку BMW. Двигун він замінив на електромотор і викинув задні сидіння, щоб додати місця для акумуляторів, які були відновленими з батарей від лептопів та електрокарів, що вважалися вже не придатними до роботи. Проаналізувавши їх у гаражі, він з’ясував, що більшість елементів працюють.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •