Саакашвілі заявив, що не потребує особистої охорони

Президент Грузії готовий відмовитися від охорони
Президент Грузії готовий відмовитися від охорони

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що не потребує особистої охорони, коментуючи плани уряду з перепідпорядкування служби держохорони і останній інцидент в Кутаїсі, коли його президентський кортеж закидали камінням учасники акції, які вимагали дострокової відставки глави держави, повідомляє агентство Новости-Грузия.

“Вчора вони (активісти) побачили, що нічого у них не вийшло, і тепер до парламенту вносять закон про позбавлення президента особистої охорони. Так нехай забирають охорону! Вона потрібна тому, хто цей закон вносить “, – заявив Саакашвілі в прямому ефірі телекомпанії” Руставі-2 “в четвер, додавши, що йому немає необхідності захищатися від свого народу.

У Кутаїсі (регіон Імереті, Західна Грузія) в середу сталася бійка між депутатами від пропрезидентського “Єдиного нацруху” і прихильниками “Грузинської мрії”, які проводили акцію біля місцевого офісу Саакашвілі. Президента Грузії, який зустрічався з депутатами, вивела охорона, проте на вулиці натовп закидав президентський кортеж камінням.

Прем’єр-міністр Бідзіна Іванішвілі, коментуючи напад на президентський кортеж в Кутаїсі, закликав правоохоронні органи “своєчасно розслідувати інцидент”.

Цього тижня парламент Грузії почав обговорення законопроекту, згідно з яким спеціальна служба госохорони переходить у підпорядкування прем’єр-міністра.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •