Рятувальники припинили пошук на затонулому теплоході Булгарія

На березі чекають судно яке привозить тіла загиблих

Рятувальні служби припинили пошук людей на затонулому теплоході “Булгарія”. Станом на ранок п’ятниці піднято 113 тіл загиблих. 16 осіб вважаються зниклими безвісти, повідомляє BBC Ukrainian.

Міністерство із надзвичайних ситуацій Росії повідомило, що всі відсіки теплохода обстежені, однак пошуки загиблих продовжуватимуться на дні водосховища. Зниклими безвісти вважаються п’ять чоловіків, п’ять жінок і шестеро дітей.

Рятувальники передали судно фахівцям, які займатимуться підняттям “Булгарії” на поверхню. Для цього на Волгу прибуває необхідне обладнання. В операції, зокрема, братимуть участь фахівці міністерства оборони Росії, які кілька років тому допомагала підняти затонулий атомний човен “Курск”.

На п’ятий день після трагедії стало відомо, що деякі відсіки техлохода були переобладнані власниками. Окрім того, власники реконструювали частину судна, але не внесли відповідні зміни у технічну документацію. Це було однією із причин, чому рятувальникам не вдавалося одразу потрапити до усіх приміщень.

“Замість технічних приміщень виявилися каюти, про які ми не знали”, – повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на одного із керівників МНС Росії Владіміра Серьогіна.

На борту теплохода “Булгарія”, який здійснював прогулянковий рейс із міста Болгар до Казані, перебувало, за попередніми даними, 208 осіб. Врятувалося лише 79 пасажирів і членів екіпажу.

Серед загиблих – 29 маленьких дітей і 11 підлітків віком від 15 до 18 років. Без батьків залишилося десять дітей.

Рятувальники продовжують обстежувати зону в радіусі близько 200 кілометрів за течією Волги, сподіваючись знайти тіла тих, кого могла знести вода. У цьому рятувальникам допомагали жителі навколишніх населених пунктів, однак вони знаходили лише залишки меблів із судна.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •