Руперт Мердок закриває британський таблоїд News of the World

Старіший таблоїд Британії - закрито

Через скандал з підслуховуванням телефонів відомих людей, компанія News Corp. прийняла рішення закрити 168-річний британський таблоїд News of the World, повідомляє видання The Wall Street Journal.

Про закриття найстарішого таблоїда країни несподівано оголосив в четвер керівник медіакорпорації Джеймс Мердок, син її засновника, медіа-магната Руперта Мердока (Текст прес-релізу).

В неділю 10 липня вийде з друку останній номер газети, без реклами, а всі доходи від нього підуть на доброчинність.

Скандал розгорівся  після того, як стало відомо, що репортери News of  the World мали доступ до телефонних переговорів і повідомлень родичів осіб, які стали жертвами терактів у Лондоні рівно шість років тому, 7 липня 2005 року.

Крім того, у виданні Daily Telegraph з’явилась публікація про можливу причетність редакції таблоїда до злому голосової пошти членів родин військовиків, убитих в Іраку й Афганістані.

Вся ця інформація викликала величезний резонанс в британському суспільстві. Голова уряду Девід Камерон виступив із вимогою ретельного розслідування, повідомляє Радіо Свобода.

Дж. Мердок визнав, що славетна історія видання постраждала через “останні події” і якщо “звинувачення на її адресу підтвердяться”, додав він, то “така практика є нелюдською і їй немає місця в нашій компанії”.

Скандал навколо News of the World викликав занепокоєння щодо того, чи зможе News Corp. в очікувані терміни викупити 60,9% британського супутникового оператора British Sky Broadcasting Group за $12 млрд, і це спричинило падіння акцій компанії 3,6%, також повідомило видання The Wall Street Journal.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •