Розгляд справи Тимошенко суд переніс на 4 липня

Розгляд справи по суті перенесено

Печерський районний суд Києва переніс на 4 липня розгляд по суті кримінальної справи проти колишнього прем’єр-міністра, лідера партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Юлії Тимошенко за обвинуваченням у перевищенні повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році, повідомляє агентство Умма.

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні.

“Слухання в справі відкласти до 4 липня 2011 року, до 10:00”, – оголосив головуючий на засіданні суддя Родіон Киреєв.

Таке рішення було прийнято на підставі статті 286 Кримінально-процесуального кодексу, відповідно до якої підсудному надається 3 дні для ознайомлення з обвинувальним висновком.

Копію обвинувального висновку Ю. Тимошенко під розписку отримала на засіданні суду в середу.

Екс-прем’єр також заявила клопотання про надання їй мінімум 3 тижнів для ознайомлення з матеріалами справи, але суд не став його розглядати.

24-25 червня проходило попереднє засідання в справі Ю. Тимошенко щодо газових контрактів, після чого його розгляд по суті було призначено на 29 червня.

При цьому суд відхилив клопотання про закриття цієї кримінальної справи, про об’єднання справи щодо газових контрактів зі справою щодо нецільового використання коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом, а також зі справою про розтрату 11 млрд куб. м газу, що належать компанії “РосУкрЕнерго” (Швейцарія).

Крім того, суд відмовився скасувати підписку про невиїзд для Ю. Тимошенко, тому що, на його думку, зараз немає підстав для зміни запобіжного заходу.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася зі скаргою до Європейського суду з прав людини, повідомляє Радіо Свобода.

«Я хочу повідомити вам, що ми подали скаргу до Європейського суду з прав людини, що ми захищатимемося і шукатимемо правду не в українських судах», – повідомила вона після судового засідання в середу.

Юлія Тимошенко також зазначила, що засідання Печерського райсуду у «газовій справі» є «персональною розправою» Віктора Януковича над лідером опозиції.

Ю. Тимошенко обвинувачується в перевищенні влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •