Росіянин консультуватиме український Фокус

Леонід Бершидський (фото - openspace.ru)

З початку листопада російський медіаменеджер Леонід Бершидський розпочне роботу в проекті «Фокус» (журнал та веб-сайт) у якості редактора-консультанта. Разом з головним редактором він розроблятиме принципи роботи конвергентної редакції. Про це повідомляє сайт Телекритика з посиланням на прес-службу«Українського медіахолдингу» (УМХ, UMH) – видавця журналу.

Леонід Бершидський відомий як творець проекту Slon.ru, головний редактор російської газети «Ведомости» (1999-2002) і журналу Smart Money (2006-2008), видавець журналів Forbes (Росія) і «Русский Newsweek» (2003-2004). З 2010 року працює у видавництві «Ексмо» редакційним директором. У лютому 2011 року залишив Slon.ru. Леонід Бершидський є лауреатом премії «Найкращий медіа менеджер Росії – 2010» у категорії «електронні ЗМІ». Освіту отримав у Московському державному лінгвістичному університеті, Каліфорнійському державному університеті, бізнес-школі INSEAD (Франція).

У прес-службі UMH зазначають, що завдяки співпраці з паном Бершидським проект «Фокус» вийде на новий рівень розвитку – буде розроблена оновлена концепція журналу і його зв’язок з веб-сайтом. Також ключовими завданнями, поставленими менеджментом групи ділових видань UMH, є навчання персоналу проекту «Фокус» і розробка нової редакційної політики, що включає жанри, стилістику, вимоги до матеріалів, правила роботи з джерелами та етичні стандарти журналістики.

«Леонід Бершидський – легендарна особистість російського медіаринку. З його ім’ям, так чи інакше, пов’язані провідні ділові видання, успішні як за якістю матеріалів, так і комерційно. Ми очікуємо, що внаслідок співпраці “Фокус” вийде на новий рівень і суттєво розширить свою аудиторію», – прокоментувала нове призначення керівник сегменту ділових ЗМІ UMH Надія Шаломова.

За словами пана Бершидського, йому приємно працювати над проектом «Фокус», оскільки журнал дуже динамічний, а сайт – один з найкращих прикладів у своєму сегменті в Україні. «Я сподіваюся, що спільними зусиллями ми зробимо позиціонування проекту більш чітким і залучимо нову аудиторію», – сказав він.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •