Роман Абрамович купив особняк на найдорожчій вулиці Лондона за 90 млн фунтів

Kensington Palace Gardens

Російський мільярдер Роман Абрамович придбав особняк за 90 млн фунтів на вулиці поблизу Кенсінгтонського Палацу в Лондоні, повідомляє газета The Daily Mail.

За інформацією ріелторів, до угоди з продажу маєтку не залучалися агенти з нерухомості. Купівля власником футбольного клубу Chelsea будівлі на вулиці Kensington Palace Gardens закріпила остаточно за нею “титул” вулиці мільярдерів. Троє з шести найбагатших людей Британії за рейтингом видання The Sunday Times мешкають тепер на цій вулиці.

Раніше вулицею мільярдерів вважалася The Bishops Avenue у північній частині Лондона.

Сусідами Абрамовича стануть найбагатша людина в Британії Лакшмі Міттал (Lakshmi Mittal), сталевий магнат, статки якого оцінюють у 23,8 млрд фунтів, та “український олігарх”, як назвала газета Леонарда Блаватніка (Len Blavatnik), який володіє майже 5 млрд фунтів. Л. Міттал купив свій будинок у боса Формули-1 Берні Екклстоуна (Bernie Ecclestone) за 57 млн фунтів у 2004 році та назвав його Taj Mittal.

На вулиці Kensington Palace Gardens знаходяться також амбасади Росії та Ізраїлю, отже вона добре охороняється і має з обох боків на в’їздах пости підрозділів дипломатичної охорони.

Р. Абрамович готував собі, подрузі Даші Жуковій та молодшому сину помешкання у районі Belgravia, де розпочато ремонт вартістю 150 млн фунтів, а тим часом мешкав у будинку, що розташований у районі Chelsea. Але, як кажуть, родині мільярдера набридло чекати, поки 3-річний ремонт завершиться, і він купив новий розкішний особняк.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •