Путіна в Єревані зустріли протестом під лозунгами “Путін, Go Home!” та “F*ck, Путін!”

Путіна зустріли в Арменії протестами проти Митного союзу
Путіна зустріли у Вірменії протестами проти Митного союзу

2-го грудня в Єревані проходить багатолюдна акція протесту проти вступу Вірменії в так званий Митний союз.

Акцію приурочили до візиту президента Росії Володимира Путіна до Вірменії, повідомляє сайт 1in.am.

Після переговорів заступника голови партії “Спадщина” Армена Мартиросяна з поліцейськими, останні розійшлися і відкрили доступ до будівлі Уряду Вірменії на Площі Республіки.

По дорозі активісти, які несли попереду колони прапор Республіки Вірменія, скандували: «Сержик – зрадник!», «Сержик, у-хо-ди!», «Іди до свого Путіна!», «Путін, Go Home!», « F * ck, Путін! »,« Вірменія без Путіна! »,« Stop, Russia!».

На одному з плакатів були зображені президент Азербайджану Алієв і Путін з написом “Той, хто продає зброю нашому ворогу – наш ворог!”.

Поліцейські біля будівлі Уряду контролюють перебіг подій.

До учасників акції підійшов начальник поліції Єревана Ашот Карапетян вдягнутий у цивільне.

За кілька годин до візиту до Вірменії В. Путіна в Єревані була нейтралізована група активістів, які мали намір висловити свій протест проти керованого Росією Митного союзу, до якого, згідно із заявою Сержа Саргсяна, має намір вступити і Вірменія.

У поліцію викликані також і активісти, які з самого ранку в місті розміщували транспаранти – проявляючи громадянську непокору.

В аеропорту стався цікавий інцидент, пише вірменський ресурс.

“Коли Серж Саргсян і Путін підійшли до кортежу, Путін покликав когось із російської делегації і щось йому сказав. Біля пів-хвилини він розмовляв і не помічав що стояв у кількох метрах Саргсяна. Потім Путін пішов до машини, навіть не звертаючи уваги на що стояв поруч з Саргсяном”, – повідомляє вірменський сайт.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •