Путін використовує в Україні методи ЦРУ з минулого – Washington Post

Путін читає конспекти ЦРУ, кажуть американці
Путін читає конспекти ЦРУ, кажуть американці

Президент Росії Володимир Путін запозичує методи ЦРУ, які застосовувалися у секретних антирадянських операціях, в своїй політиці щодо Криму і сходу України, йдеться у статті видання The Washington Post.

Можливо, російський лідер вивчає дії США в часи президентства Рональда Рейгана, коли Вашингтон підтримував рухи, які опиралися впливу Москви в Афганістані, Нікарагуа, Анголі, Польщі та Східній Європі, підкреслюється в матеріалі. Наголошується, що в минулому для США, і зараз для Росії, такий підхід дозволяє отримати “максимальну вигоду за мінімальною ціною”.

У свою чергу, видання Foreign Policy пише, що “перемогти Путіна не можна, тому що він уже переміг”. Як вважає автор статті, російський президент дотримується триходового сценарію, який гарантує йому успіх. Глава держави “грає лише в ті ігри, в перемозі в яких він впевнений”, “змінює статус-кво” і “змушує опонентів приймати цей новий статус-кво”, йдеться в замітці.

На думку автора статті, саме так Путін діє в ситуації з Україною.

Газета The New York Times, в свою чергу, зазначає, що незадовго до початку Сочі 2014 російський президент брав участь в хокейному матчі. Як вважає автор матеріалу, боротьба за Україну представляє собою саме хокейну гру, причому без арбітра.

“Давайте будемо чесними по відношенню до себе і до українців. Якщо Путін грає в хокей, а ми ні, то українцям потрібно знати це зараз”, – йдеться в замітці.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •