Принц Чарльз поки не розрізняє багатих росіян

Хто їх розбере, тих багатих росіян...

Британський Принц Чарльз на призвисько “Великі вуха” – популярний об’єкт для карикатур та анекдотів у місцевій пресі. Днями він став героєм ще однієї історії, в якій, крім нього і преси, був задіяний один росіянин. Хоча, ні – два росіянина.

Дві популярні лондонські газети Independent та London Evening Standard тепер належать родині росіян Лебедєвих, молодший з яких, Євгеній, керує видавничими справами у Лондоні, маючи в кармані британський паспорт.

Нещодавно він виступив з лекцією в Оксфорді, яку спонсорував Фонд Горбачова, і поділився своїми поглядами на свободу преси та розповів про стан справ у власному видавництві. Серед іншого, він згадав про те, як мав вперше зустрітися з Принцем Уельським.

Лебедєв, готуючись до зустрічі з представником королевсьої родини, гадав про що може запитати Принц. “Можливо він висловить свої враження від газет, бо сам з’являвся на сторінках не один раз”, розмірковував молодий росіянин. А можливо згадає, як на першу сторінку Evening Standard винесли велике фото його переляканої дружини під час нападу демонстрантів? Або захоче поговорити про долю монархії в Британії. Ця тема, час від часу, дискутуєьтся в Independent. Але коли він зустрівся з Принцем, той не торкнувся жодної із згаданих тем.

“Ви дійсно цікавилися футболом все своє життя?”, прямо запитав Лебедєва Принц Уельський.

Скоріше за все, він просто сплутав росіянина – газетного видавця з іншим росіянином, у якого також немає проблем з готівкою. “Він думав що я – Абрамович”, – сказав Лебедєв. І додав: “а може він думає що цим займаються всі росіяни?”

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •