Проти опозиціонера Навального в Росії висунуто нове обвинувачення у шахрайстві

Навального чекає новий суд
Навального чекає новий суд

Слідчі в Росії висунули обвинувачення проти відомого опозиціонера Олексія Навального і його брата Олега у справі про шахрайство.

“Проти Олексія Навального і його брата Олега Навального висунуто остаточне обвинувачення у вчиненні розкрадань шляхом обману грошових коштів ТОВ “Ів Роше Схід” в сумі понад 26 мільйонів рублів і ТОВ “Багатопрофільна процесінгова компанія” в сумі понад 4 мільйонів рублів, а також у легалізації грошових коштів в сумі понад 21 мільйона рублів “, – йдеться в повідомленні Слідчого комітету РФ.

Найближчим часом Слідчий комітет планує завершити розслідування і пред’явити матеріали для ознайомлення потерпілим, обвинуваченим та їх захисникам, повідомляє видання Ведомости.

Раніше повідомлялося, що стосовно Олексія та Олега Навальних порушено справу за фактом шахрайства та легалізації грошових коштів торгової компанії. Слідство припускає, що більшу частину з викраденої суми брати витратили на власні потреби, а понад 19 мільйонів рублів – на “відмивання”.

За даними слідства, навесні 2008 року Олег Навальний, очолюючи департамент підприємства “Пошта Росії”, переконав представників однієї з торговельних компаній (її не називали) укласти договір на вантажні перевезення з підконтрольним Навальному підприємством “Головне передплатне агентство”. Слідство вважає, що Олег Навальний обдурив представників торгової компанії, а послуги планувалося надавати за свідомо завищеною вартістю. Самі вантажоперевезення повинна була здійснити інша фірма – нею керував знайомий Олега Навального.

Олексій Навальний вже засуджений умовно по іншій справі – про махінації з грошима підприємства “Кировлес”.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •