Про нас

Ми пропонуємо вам щоденний дайджест новин українською мовою.

Без якісного, неупередженого, надійного дайджесту новин зараз дуже важко зрозуміти, що відбувається навколо. Потік інформації зростає з кожним днем.

Ви помічали, що на сайтах новин відчуваєте себе не дуже комфортно? Новин, та того, що видають за новини, багато, але читати це все просто немає часу, і відчуття, що розумієш, що ж насправді відбувається, не з’являється.

Тому ми взялися за блог новин, який був би іншим і обслуговував саме вас. Ми назвали його Вісткар.

Дайджест, в нашому розумінні, це не просто агрегатор новин, яких немало.

Ми бачимо себе кураторами новин. Ми ведемо інтенсивну пошукову роботу і вручну відбираємо тільки найважливіші та найцікавіші історії, які трапляються щодня, розшукуючи їх у десятках різноманітних джерел, як в Україні, так і в інших країнах світу. Ми скорочуємо інформацію і залишаємо тільки те, що дійсно необхідно знати. Ми також збираємо інформацію з кількох різних джерел і формуємо з неї власне повідомлення.

Вісткар – це поєднання інтересів, інтелекту та ерудиції редакторів з перевагами сучасних технологій. Результат – ви отримуєте якісний, насичений і, що дуже важливо, короткий варіант загального інформаційного потоку. З нами ви читаєте менше, але знаєте – більше.

Крім блогу ми пропонуємо скористатися нашим твіттером @vistkar, де щодня будуть з’являтися короткі повідомлення з цікавими і корисними фактами і новинами з усього світу.

Вісткар має також сторінку на Facebook. Заходьте, ви знайдете там статті блогу і інші матеріали на актуальні теми. Коментуйте, поширюйте, запрошуйте ваших друзів до спілкування на нашій сторінці!

Маєте пропозицію, запитання чи шукаєте більше інформації?

Напишіть нам на пошту editor [@] vistkar . com, або зв’яжіться з нами через сторінки в соцмережах. Ваш лист обов’язково прочитають навіть у вихідні.

Ми зацікавлені в підтримці інвесторів, партнерів та рекламодавців. Будемо раді надати вам всю необхідну інформацію про наш проект і його команду, та обговорити умови взаємовигідної співпраці.

Команда блогу “Вісткар”