Про нашу поштову розсилку

Ми пропонуємо вам поштову розсилку – щоденний дайджест новин українською мовою.

Без якісного, неупередженого, надійного дайджесту новин зараз дуже важко зрозуміти, що відбувається навколо. Потік інформації зростає з кожним днем.

Ви помічали, що на сайтах новин відчуваєте себе не дуже комфортно? Новин, та того, що видають за новини, багато, але читати це все просто немає часу, і відчуття, що розумієш, що ж насправді відбувається, не з’являється.

Тому ми взялися за поштову розсилку, яка була б іншою і обслуговувала саме вас. Ми назвали наш ньюзлеттер “Вісткар| Дайджест новин”. Всі, хто підписалися, отримують її у свою поштову скриньку п’ять днів на тиждень,  між 9 і 10 годиною ранку.

Дайджест, в нашому розумінні, це не просто агрегатор новин, яких немало.

Ми бачимо себе кураторами новин. Ми ведемо інтенсивну пошукову роботу і кожного ранку вручну відбираємо тільки найважливіші та найцікавіші історії, які трапляються щодня, розшукуючи їх у кількох десятках різноманітних джерел, як в Україні, так і в інших країнах світу, різними мовами. Ми скорочуємо інформацію і залишаємо тільки те, що дійсно необхідно знати.

Вісткар – це поєднання інтересів, інтелекту та ерудиції редактора з перевагами сучасних технологій. Результат – ви отримуєте якісний, насичений і, що дуже важливо, короткий варіант загального інформаційного потоку. Завдяки нашій розсилці ви читаєте менше, але знаєте – більше.

Крім блогу ми пропонуємо скористатися нашим твіттером @vistkar, де щодня будуть з’являтися короткі повідомлення з новинами з усього світу. Всі новини ми також публікуємо у нашому каналі в Telegram. Приєднуйтесь, та обирайте зручний для вас канал для читання наших новин.

Вісткар має також сторінку на Facebook. Заходьте, ви знайдете там статті блогу і інші матеріали на актуальні теми. Коментуйте, поширюйте, запрошуйте ваших друзів до спілкування на нашій сторінці!

Маєте пропозицію, запитання чи шукаєте більше інформації? Зв’яжіться з нами через сторінки в соцмережах. Ваше повідомлення обов’язково прочитають навіть у вихідні.

Ми зацікавлені в підтримці з боку інвесторів, партнерів та рекламодавців. Будемо раді надати вам всю необхідну інформацію про наш проект і його команду, та обговорити умови взаємовигідної співпраці.

Сергій РАЧИНСЬКИЙ
засновник