Президент поїхав до Сербії поки депутати читають його послання до Верховної Ради

У посланні президент виклав своє бачення
У посланні президент виклав своє бачення середньострокових перспектив

Президент України Віктор Янукович, який перебуває зараз з офіційним візитом у Республіці Сербія, звернувся із щорічним Посланням до Верховної Ради. Про це заявив представник президента у парламенті Юрій Мірошниченко, повідомляє агентство УНН.

Це звернення є заочним, бо замість виступу президента, депутати прочитають друковану версію послання.

“Сьогодні народні депутати України отримують примірник Щорічного послання президента України до Верховної Ради “Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році”, – повідомив Юрій Мірошниченко.

Коментуючи те, що Послання президента України надається народним депутатам у вигляді письмового документу, Юрій Мірошниченко зазначив, що така практика вже використовувалась минулого року. Також Представник Президента нагадав, що глава держави перебуває зараз з офіційним візитом у Республіці Сербія, де представляє інтереси України на міжнародному рівні.

“Головну увагу в Посланні приділено питанням розвитку економіки, бюджетної політики, гуманізації суспільного життя, соціальної політики, реформування влади, європейській інтеграції. Глава держави представив бачення середньострокових перспектив розвитку країни. Ключовим завданням є об’єднання зусиль усіх гілок влади, усього суспільства для подолання наслідків глобальної економічної кризи, реалізації соціальних ініціатив президента України”, – наголосив представник глави держави у парламенті.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •