Президент підписав Указ про Конституційну Асамблею, її очолив Леонід Кравчук

Президент Кравчук очолив Конституційну Асамблею

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про Конституційну Асамблею. Головою Конституційної Асамблеї призначено Президента України у 1991-1994 роках Леоніда Кравчука, повідомляє агентство УНН.

В документі також йдеться про призначення:

Шемшученка Юрія Сергійовича – директора Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України – заступником Голови Конституційної Асамблеї (за згодою);

Ставнійчук Марину Іванівну – Радника Президента України – Керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України секретарем Конституційної Асамблеї”.

Депутатські фракції у Верховній Раді України та політичні партії, які не подали пропозицій щодо кандидатур до персонального складу Конституційної Асамблеї, можуть вносити такі пропозиції протягом діяльності Конституційної Асамблеї.

“Покласти організаційне та інформаційне забезпечення діяльності Конституційної Асамблеї на Адміністрацію Президента України, фінансове та матеріально-технічне забезпечення – на Державне управління справами, науково-консультативне забезпечення – на Національний інститут стратегічних досліджень.

Запропонувати Національній академії правових наук України, Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України, Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса Національної академії наук України, Київському національному університету імені Тараса Шевченка також здійснювати науково-консультативне забезпечення діяльності Конституційної Асамблеї”, – говориться у документі.

Конституційну Асамблею утворено у складі 94 осіб.

До складу Конституційної Асамблеї увійшли представники від депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, політичних партій, Національної академії наук України, національних галузевих академій та академічних наукових установ, інших наукових установ та вищих навчальних закладів, профільних громадських організацій та незалежних експертно-аналітичних центрів, які у встановленому Концепцією формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї порядку внесли Президентові України до 16 квітня 2012 року свої пропозиції. 34 особи з числа науковців, громадських та політичних діячів було включено до складу Конституційної Асамблеї за пропозицією Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї.

З початком діяльності Конституційної Асамблеї припиняє свою роботу Науково-експертна група з підготовки Конституційної Асамблеї.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •