Поцілунок у Ванкувері – все було по-справжньому

Поцілунок у Ванкувері – все було по-справжньому

Все було по-справжньому...

Скотт Джонс (Scott Jones) розповів канадському телеканалу CBC, що він намагався заспокоїти свою подругу після того, як їх обох побила поліція під час заворушень у Ванкувері, і саме тоді було зроблене фото, яке стало відомим на весь світ.

“Вони почали бити нас щитами, намагаючись змусити нас рухатися”, сказав С. Джонс в інтерв’ю у п’ятницю.

“Ми не виявляли агресії до поліції, щи щось таке. Але вони просто пройшли через нас. Саме тоді ми опинилися на асфальті. В неї було щось накшаталт істерики після цього, звичайно, і я намагався її заспокоїти”, пояснив 29-річний С. Джонс, австралієць, який перебував в Канаді вже півроку.

Його подружка Алекс Томас (Alex Thomas) розповіла, що не була впевнена як сталося, що вона впала. Але свідки сказали, що її штовхнув спочатку хтось із натовпу, а потім поліцейський, який намагався розчистити шлях.

“Це фото – не штучне. Я дійсно злякалася, бо ніколи нічого подібного не відчувала, це було жахливо”, продовжувала вона. “Я впала, я не розуміла що відбувається”, додала Алекс.

І А. Томас і С. Джонс вважають, що вони просто опинилися там, де не мали б бути – “wrong place at the wrong time”.

С. Джонс працює у барі і намагається зробити кар’єру у театрі та standup comedy.

У соціальних мережах та професійному середовищі одразу після публікації фото з’явилися спекуляції щодо того, що фото було інсценоване.

httpv://www.youtube.com/watch?v=e778hiWplCI

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •