Портативний прилад дозволяє бачити скрізь стіни

Портативний прилад дозволяє бачити скрізь стіни

Прилад Prism 200c в дії

Британська компанія розробила невеликий за розмірами прилад, який дозволяє побачити що відбувається за стіною. За допомогою приладу, що отримав назву Prism 200c, та має розміри звичайного рюзкака, можна “дивитися” скрізь непрозорі матеріали та демонструвати на екрані, наприклад, будь які рухи людей всередині будинку.

Розробники з компанії Cambridge Consultants очікують, що їхній прилад будуть використовувати рятівні служби або військові, що рятують людей та опиняються в ситуації, “коли немає права на помилку”, повідомляє газета Daily Mail.

Інноваційна розробка дозволяє відтворити на екрані тривимірне зображення того, що відбувається за стіною з дерева, бетону або цегли. Пристрій, який прикладено до стіни, сканує простір за нею, використовуючи  кодовані надширокосмужні імпульси, та відтворює картину на моніторі. Такі хвилі, відомі як “pulse radio”, дуже складно зафіксувати та вони дозволяють покривати великі відстані.

На демонстраційному відео зображені троє людей в кімнаті, а на екрані приладу Prism який знаходиться за стіною, кожному з них відповідає червона позначка. Четверта позначка демонструє переміщення ще однієї людини, що знаходиться в тій самій кімнаті.

httpv://www.youtube.com/watch?v=t2ehrcyAnXc

Користувач приладу може перемикатися між різними зображеннями – зверху, збоку, або у перспективі, та отримати повну картину того, що відбувається.

Наступна модель такого радару буде здатна виявляти за стіною і неживі об’єкти, такі як певні види зброї та вантажів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •