Порошенко задекларував майже 369 млн грн доходів за минулий рік

Порошенко задекларував майже 369 млн грн доходів за минулий рік

Президент Петро Порошенко задекларував за 2014 рік 368,9 млн гривень доходу.

Декларація оприлюднена на сайті президента, повідомляє hromadske.tv.

Загальна сума сукупного доходу Порошенка минулого року склала 368 943 тисячі 679 гривень, а членів сім’ї – 36 тисяч гривень. 345,67 млн гривень становлять дивіденди і проценти, 11,25 млн гривень становить дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав, майже 962 тисячі – від продажу майна.

Відзначається, що загальна сума сплачених Порошенком податків зі своїх доходів становить 18 млн гривень.

Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах на кінець 2014 року склала 451 925 060 гривень. При цьому прес-служба президента уточнює, що Порошенко зберігає свої вклади «у національній банківській системі», а сума коштів у банках збільшилася за рахунок поповнення декларованими дивідендами, а також через курсову різницю.

Заробітна плата Порошенка, яка в 2014 році нараховувалася йому спочатку як народному депутату, а потім як президенту повністю передається на благодійні цілі. Загальна сума благодійних пожертв, наданих в минулому році “за сприяння” Петра Порошенка, склала 123 млн гривень, запевняє прес-служба президента.

Також повідомляється, що Порошенко за свій рахунок фінансує окремі видатки, пов’язані з реалізацією президентських повноважень. Крім того, з власних доходів, отриманих у 2014 році, Порошенко профінансував свою виборчу кампанію як кандидата в президенти.

[ad name=”Bottom-article”]

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •