Порошенко обіцяє підняти на підтримку України весь світ

Порошенко обіцяє підняти на підтримку України весь світ

[ad name=”top-article-vistkar”]

Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що він, як Верховний головнокомандувач, мобілізує весь світ на підтримку України.

Про це він заявив під час поїздки до Житомирської області, інформує прес-служба Глави держави.

39002

“Весь світ буде стояти поруч з нами, захищаючи український суверенітет, незалежність, волю і демократію. Будь-який загарбник опиниться в тотальній міжнародній ізоляції і заплатить свою ціну за те, що він напав на Україну”, – заявив Порошенко.

За словами Президента, події на Донбасі – “для нас Вітчизняна війна, коли ми захищаємо нашу незалежність, суверенітет України, територіальну цілісність. Це війна, яка згуртувала нашу націю, об’єднала Український народ, і зараз ми демонструємо, як вміємо любити и боронити Батьківщину”.

Під час поїздки Глава держави відвідав Житомирський бронетанковий завод. Спілкуючись з робітниками, він відзначив важливу роль підприємства у забезпеченні обороноздатності держави.

“Я хочу подякувати вам за вашу працю, патріотизм. За те, що в цих складних умовах ви готові робити все можливе для того, щоб держава була краще озброєна, захищена і щоб ми продемонстрували, що ми сильний, єдиний український народ”, – сказав Порошенко.

Він закликав працівників заводу розглянути можливість переходу на тризмінний робочий графік, щоб підвищити обсяги виробництва.

[ad name=”AD-block”]

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •