Попов пообіцяв київським студентам знижки, але поки не всім

Голова КМДА О. Попов надасть знижки всім київським студентам, але не одразу

Тепер зі студентською карткою молоді кияни отримуватимуть знижки практично на все дозвілля у столиці, повідомляє агентство УНН.

Єдиний дисконт зі знижками від 5 до 50 відсотків на все дозвілля в столиці зможе отримати кожен київський студент. За ініціативи молодіжної організації “Професіонал” уже до кінця березня в столиці почне діяти проект “Київська студентська картка”. Про це під час зустрічі з викладачами та студентами Київського національного торговельно-економічного університету розповів голова КМДА Олександр Попов.

“До мене звернулися представники студентського самоврядування з пропозицією підтримати проект створення “Київської студентської дисконтної картки”. Це картка, яка надаватиме знижки у кінотеатрах та театрах, найрізноманітніших клубах та магазинах, у мережі громадського харчування та розваг. Причому отримати її зможе будь-який студент абсолютно безкоштовно”, – сказав Олександр Попов.

Перші такі картки отримають ініціативні та талановиті київські студенти. Їх вручатимуть за активну участь у громадському та студентському житті, за досягнення у навчанні, за участь у конкурсах та внесок у розвиток молодіжних та студентських програм.

З часом отримати її зможе кожен охочий студент. На сайті КМДА навіть наведено посилання на офіційну інтернет-сторінку проекту www.ksc.kiev.ua, яка поки виглядає порожнім шаблоном, до якого “не дійшли руки”.

 

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •