Помер німецький медіа-магнат Лео Кірх

Лео Кірх

Німецький медіа-магнат Лео Кірх (Leo Kirch) помер у віці 84 років після довогої боротьби з хворобами та, як повідомляє газета The New York Times,  на завершивши свій тривалий конфлікт з банком Deutsche Bank.

“Доктор Лео Кірх, улюблений чоловік, батько та брат, тихо помер в оточенні своїх рідних. Ми дуже засмучені”, повідомила сьогодні його родина у короткій заяві. Л. Кірх страждав на діабет.

Л. Кірх володів першим приватним телеканалом у Німеччині, Sat.1 та приймав участь у створенні найбільшого комерційного мовника ProSiebenSat.1.

Він зміг збудувати свою медіа-імперію практично з нічого і в часи її розквіту забезпечував роботою 10 тис. людей. Залишки його бізнесу стали компанією Premiere, відомою зараз як Sky Deutschland.

Практично до своєї смерті Л. Кірх вітчайдушно намагався отримати компенсацію від Deutsche Bank.

Медіа-магнат вважав, що банк має компенсувати йому збитки в сумі біля 2 млрд євро після того, як колишній голова банку Рольф Брейер (Rolf Breuer) в інтерв’ю телеканалу Bloomberg Television у 2002 році поставив під сумнів плітіжоспроможність групи Kirch Group, що викликало стрімке падіння її акцій.

Незважаючи на те, що Л. Кірх ініциював судовий процес в США та в кількох судах Німеччини, це практично нічого йому не дало.

Математик та бізнес-адміністратор за освітою, Л. Кірх почав свій бізнес імпортуючи Голівудські фільми до Німеччини. З часом він розширив свої інтереси на телебачення, друк та мав інтерес від гонок Формули 1.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •