Покоївка готелю: Стросс-Кан має сидіти за ґратами

DSK Maid

У Нью-Йорку покоївка готелю Sofitel уперше публічно розповіла, що звинувачує колишнього голову МВФ Домініка Стросс-Кана в сексуальних домаганнях, повідомляє Радіо Свобода.

Нафіссату Діалло (Nafissatou Diallo) заявила журналу Newsweek, що хоче відправити Стросс-Кана за ґрати за те, що він з нею зробив.

Тижневик Newsweek з ексклюзивним інтерв'ю

В інтерв’ю телеканалу АВС Н. Діалло, яку преса коротко називає DSK maid, пояснила, що змушена публічно обговорювати цю справу через сумніви у правдивості її свідчень.

Цього тижня Стросс-Кан постане перед судом як звинувачений у справі про спробу зґвалтування і сексуальні домагання до покоївки Діалло.

На початку місяця суд у Нью-Йорку несподівано звільнив його з-під домашнього арешту, коли в суду виникли сумніви в тому, чи варта довіри покоївка, яка, як підозрюють, може бути певним чином пов’язана з організованою злочинністю.

У тригодинному інтерв’ю тижневику Newsweek, DSK maid виклала свою версію того, що відбувалося 14 травня у кімнаті 2806 готелю Sofitel.

Н. Діалло детально змальовує все, що пережила того дня, починаючи з моменту коли DSK з’явився в кімнаті без одягу, як змусив її до орального сексу, і закінчуючи тим як приходила до тями після всього, що сталося.

Роботу в готелі, де вона працює за 25 доларів на день, 32-річня жінка , яка розповіла, що не вміє писати або читати жодною мовою, цінує понад усе. В інтерв’ю вона також прозповідає про своє життя в Західній Африці та пізніше в США.

Прокурори висловлюють сумніви щодо свідчень потерпілої, а адвокати Стросс-Кана назвали інтерв’ю Нафісату Діалло “непристойним цирком” і заявили, що те, що відбулось між Строс-Канном та Діалло мало місце “за згодою сторін”, повідомляє BBC Ukrainian.

Тим часом іншу справу за звинуваченням у спробі зґвалтування почали проти Домініка Стросс-Кана у Франції. У цій справі вже почали слідство і провели перші допити.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •