Покоївка готелю Sofitel вперше з’явилася на ТВ

Покоївка готелю Sofitel вперше з’явилася на ТВ

Н. Діалло в ефірі телеканалу ABC

Жінка, яка звинувачує колишнього голову МВФ Домініка Стросс-Кана у сексуальному насильстві, вперше з’явилася на американському телебаченні, повідомила газета The New York Times.

32-річна Нафіссато Діалло (Nafissatou Diallo) з Гвінеї, взяла участь у ранковій програмі Good Morning America телеканалу ABC, наступного дня після того, як вийшло з друку інтерв’ю з нею у тижневику Newsweek.

Медійна активність Н. Діалло багатьма розглядається як частина плану з метою посилення тиску на окружного прокурора Манхеттену Сайруса Венса-молодшого (Cyrus R. Vance Jr).

“Господь мій свідок, я кажу правду, – сказала в ефірі неписьменна іммігрантка, – Він має сидіти за гратами”.

У програмі вона повторила більшість фактів, які раніше вже з’явилися у інтерв’ю. Вона згадала і те, що говорив їй Д. Стросс-Кан (ДСК) перед і під час нападу, хоча раніше запевняла, що вони не спілкувалися взагалі.

Друга частина інтерв’ю з’явиться в ефірі завтра.

Слідство має підстави не довіряти всьому, що каже потерпіла. Раніше вона вже визнала, що брехала, коли зверталася по статус біженця. Вона свого часу також повідомила неправдиву інформацію про свої податки, та викривила дані про доходи, коли винаймала житло.

Адвокати ДСК наполягають на тому, що все що відбувалося між ним та жінкою в його номері сталося за її згодою. Тоді як Н. Діалло розповіла як намагалася відштовхнути ДСК, але він затягнув її до ванної кімнати, змусив її стати на коліна і мав з нею оральний секс, “сильно” тримаючи її голову “між руками”. Після цього вона вибігла з номера і втікла коридором готелю.

Все, що відбувалося в номері, тривало не більше 9 хвилин. Тижневик Newsweek цитує анонімне джерело яке стверджує, що через 9 хвилин після того, як Н. Діалло зайшла в номер, ДСК вже дзвонив своїй доньці, з якою потім мав зустріч та ланч.

httpv://www.youtube.com/watch?v=VFAYxXxl4ok

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •