П’єр Карден хоче продати фірму за мільярд євро

Французький модельєр П’єр Карден

Французький модельєр П’єр Карден думає про вихід пенсію. В інтерв’ю газеті Wall Street Journal він назвав ціну за свою компанію – мільярд євро, повідомляє сайт Deutsche Welle.

Легендарний французький дизайнер П’єр Карден збирається відійти від бізнес-справ, вважають журналісти. «Я знаю, що через пару років мене не буде», – сказав 88-річний модельєр в інтерв’ю американській газеті Wall Street Journal. Тому він хотів би зараз продати засновану ним компанію.

Бездітний модельєр просить за свою компанію кругленьку суму – один мільярд євро. Це вп’ятеро більше за її вартість, яку називають банківські експерти (близько 200 мільйонів).

Кардена, який народився у Венеції і живе на півдні Франції, називають одним із останніх ще живих грандів моди ХХ-го століття. Він починав кар’єру в іншої легенди дизайну – Крістіана Діора – й заснував свою власну фірму невдовзі після війни. Модельєр серед іншого вважається винахідником стилю «унісекс», а його клієнтами свого часу були дружина американського президента Жаклін Кеннеді й музиканти «Бітлз».

Сьогодні компанія Кардена заробляє гроші в основному від продажу ліцензій. Ім’я видатного дизайнера можна зустріти не лише на сорочках чи брюках, а й, наприклад, на коробках для будівельного інструменту або мінеральній воді, порцеляні, білизні чи годинниках. Дехто вражає, що бренд «Карден» занадто розкручений і перестав бути ексклюзивним.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •