Під час збройного пограбування банку в Донецьку загинули п’ятеро людей

Пограбовано відділення Приватбанку

В результаті збройного пограбування відділення ПриватБанку в центрі Донецька у четвер загинули п’ятеро людей. Банк, що є одним із найбільших в Україні, вже оголосив винагороду в мільйон гривень за допомогу в розкриті цього злочину, повідомляє BBC Ukrainian.

Серед загиблих – чотири співробітники банку і охоронець з приватної фірми.

Донецьке міське управління міліції підтвердило, що о 15 годині надійшло повідомлення про те, що відділенню ПриватБанку за адресою Театральний проспект, 21, потрібна допомога. За повідомленням на офіційному сайті банку, нападники холоднокровно розстріляли п’ятьох людей, які від отриманих поранень померли на місці.
Як передає кореспондент BBC.ua в Донецьку, пограбоване відділення розташоване в самому центрі міста і, згідно з написом на вивісці, обслуговує VIP-клієнтів. За попередньою інформацією, грошей у касі банку не було.

“Ми шоковані цим звірячим злочином, і висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким наших співробітників, загиблих від рук бандитів. Із таким звірством ми зустрічаємося вперше за всю свою історію,”– йдеться у заяві голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета, розміщеній на офіційному веб-сайті банку.

На п’ятницю, 30 грудня, в банку оголошено жалобу за загиблими.

В міліції кажуть, що про нападників поки нічого невідомо і що правоохоронці проводять слідчі дії. Головне слідче управління МВС порушило кримінальну справу за статтею про умисне вбивство.

Два тижні тому в Калінінградському районі Донецька стався збройний напад на відділення банку “Креди Агріколь”. Тоді було поранено трьох людей, один з них від отриманих поранень помер. Цей злочин поки лишається нерозкритим.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •