Перший Містраль вже отримав реєстрацію як російське судно

Перший Містраль вже отримав реєстрацію як російське судно

[ad name=”top-article-vistkar”]

Перший вертольотоносець типу Містраль під назвою “Владивосток”, який за укладеною раніше угодою Франція мала сьогодні передати Росії, у міжнародній системі ідентифікації суден отримав російський ідентифікаційний номер.

Про це свідчать дані систем ідентифікації суден MMSI за міжнародною системою позиціонування кораблів у просторі MarineTraffic, повідомляє агентство Укрінформ.

Згідно з даними системи, вертольотоносцю «Владивосток» присвоєно унікальний ідентифікаційний номер MMSI 273549920 під прапором Російської Федерації. Раніше цей корабель носив ідентифікаційний номер MMSI 227022600 і був зареєстрований під прапором Франції. Згідно з кваліфікаційною таблицею системи MMSI, перші три цифри кожного номера означають країну-власника судна: 227 – Франція, 273 – Росія.

Відучора з 9:24 за Києвом сигнали судна за реєстраційним номером MMSI 227022600 (Франція) не оновлюються. Разом з тим, новий сигнал MMSI 273549920 (Російська Федерація), активовано і він належить вертольотоносцю «Владивосток». У даний час сигнал дає зрозуміти, що «Містраль» розташований у бухті суднобудівного підприємства STX в Сен-Назері (захід Франції)

https://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:1709845/imo:0/mmsi:273549920/vessel:VLADIVOSTOK

MMSI 273549920

В той же час на сайті Vesselfinder судно все ще існує під французьким номером, але вже присутня і російська реєстрація, проте даних цього судна немає.

VLADIVOSTOK-MMSI 227022600

Раніше французька влада неодноразово заявляла, що умов для передачі судна немає. Останнім урядовцем, який зробив таку заяву, був міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан. Він два дні тому під час слухань у Національних зборах ще раз підтвердив депутатам наміри Франції не передавати «Владивосток».

Раніше французька влада попри очікування росіян скасувала урочисту церемонію з передачі першого з двох вертольотоносців типу містраль у французькому місті Сен-Назер, заплановану на 14 листопада.

 

[ad name=”AD-block”]

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •