Опитування: Пейлін та Трамп не мають підтримки як кандидати від Республіканської партії

Сара Пейлін поки мовчить щодо участі у президентських виборах 2012

Майже 60% американців нізащо не підтримають на майбутніх президентських виборах можливих кандидатів від Республіканської партії: ні Сару Пейлін, колишнього губернатора Аляски, ні Дональда Трампа, мільярдера та зірку телевізійного реаліті шоу. Це показало опитування, яке було проведене на початку травня, повідомляє сайт The Haffington Post з посиланням на агентство Reuters.

Опитування, організоване універсітетом Quinnipiac University, в якому прийняли участь майже півтори тисячі людей, показало також, що біля половини респондентів з ентузіазмом ставляться до можливої підтримки колишнього губернатора штату Масачусетс Мітта Ромні та екс-губернатора Арканзасу Майка Хакабі на виборах у 2012 році.

Пітер Браун, помічник директора одного з інститутів університету Quinnipiac University, що займається опитуваннями, зробив висновок із отриманих результатів: “кандидати республіканців або не популярні, бо мало відомі, або добре відомі, але в той же час непопулярні”.

“Мітт Ромні та Майк Хакабі – в дуже добрій формі. А от Сара Пейлін та Дональд Трамп страждають від того, що, як вчили нас батьки, не буде другого шансу на те, щоб створити гарне перше враження”, додає П. Браун.

Д. Трамп зараз вивчає свої шанси на успіх у якості можливого кандидата від республіканців, але повідомить своє рішення про висування не раніше початку червня, коли закінчиться черговий сезон його ТВ-шоу Celebrity Apprentice.

С.Пейлін була на останніх виборах кандидатом на посаду віце-президента і поки не висловлюється щодо можливої участі у наступних перегонах.

Серед 613-ти учасників опитування, що поділяють республіканські та близькі до них погляди, Ромні отримав 18 відсотків голосів, далі – Хакабі та Пейлін (по 15%) та Трамп (12%). Колишній спікер Палати представників Конгресу Н’ют Ґінґріч має 5%, ще два кандидати – по 4%.

Опитування проводилося телефоном у період між 16 квітня та 1 травня. Помилка – біля 2,5%.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •