Партія регіонів проводить в Києві акцію, присвячену визволенню України від фашистських загарбників

Партія регіонів проводить в Києві акцію, присвячену визволенню України від фашистських загарбників

Більшість гасел заходу - російською мовою
Більшість гасел заходу – російською мовою

В Києві в суботу проходить акція, присвячена 69-й річниці визволення України від нацистів радянськими військами під час Другої світової війни.

Учасники акції вранці поклали квіти до пам’ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата, повідомляє прес-служба Партії регіонів, яка є організатором заходу.

Пізніше колона попрямувала в бік Європейської площі, де відбудеться святковий мітинг-концерт. Серед учасників ходи помічено першого заступника лідера Партії регіонів, спікера парламенту Володимира Рибака та главу київської міськадміністрації Олександра Попова.

httpv://www.youtube.com/watch?v=s2QCfrSxaIo

Згідно до офіційного повідомлення організаторів, участь у меморіальному марші беруть більше 20 тис людей, повідомляє агентство РИА-Новости-Украина.

Учасники маршу несуть державні прапори, прапори Партії регіонів, транспаранти з гаслами “Честь і слава ветеранам!”, “Не дамо переписати історію!”, “Фашизм не пройде! У Європу – без фашистів!”, передає Радіо Свобода.

Цими днями щороку традиційно відзначається річниця звільнення Києва і України від нацистської окупації. Київ був звільнений 6 листопада 1943 в результаті Київської наступальної операції, яка була проведена з 3 по 13 листопада. Двадцять сьомого жовтня 1944 радянські війська визволили Ужгород, а 28 жовтня вийшли до сучасної західному кордоні України. Саме цю дату прийнято вважати часом звільнення України від нацистів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •