Паралімпійцю Пісторіусу додали ще звинувачення у порушенні правил поводження зі зброєю

Відомий спортсмен інвалід застрелив свою подругу
Відомий спортсмен інвалід застрелив свою подругу

Проти всесвітньо відомого південноафриканського паралімпійця Оскара Пісторіуса, якого звинувачують у вбивстві своєї подруги, в середу були висунуті два нових звинувачення в порушенні правил поводження зі зброєю.

“Звинувачення пов’язані з порушенням закону про зброю”, – заявив представник прокуратури Наті Мнкуне. Він пояснив, що оскільки порушення були допущені в Йоганнесбурзі, а не Преторії, де атлет застрелив подругу Ріву Стінкамп, то слідчі потребували часу для об’єднання всіх звинувачень в одну справу, повідомляє  агентство AFP.

Мкуне відмовився навести подробиці, проте раніше повідомлялося, що Пісторіус двічі необережно користувався зброєю. У січні цього року він випадково розрядив пістолет у ресторані Йоганнесбурга. Ніхто не постраждав. До цього він вистрілив через люк у даху автомобіля свого приятеля, коли вони поверталися додому після відпочинку.

Пісторіус вбив свою подругу в День усіх закоханих 14 лютого в своєму будинку, вистріливши чотири рази через зачинені двері туалетної кімнати. Він стверджує, що прийняв її за грабіжника. На думку експертів, сам факт стрілянини в людину, яку ти не бачиш, є порушенням закону про зброю.

Прокуратура наполягає на те, що це було умисне вбивство за яке атлету загрожує покарання від 25 років до довічного ув’язнення. Суд призначено на березень 2014 року.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •