Озброєні друзі звільнили з міграційного центру в Швеції росіянина що чекав на депортацію

Росіянин втік з міграційного центру щоб уникнути депортації

Група озброєних людей у неділю визволила росіянина, який перебував у міграційному центрі (Migrationsverket) на півночі Швеції. Під час події лунали постріли, повідомили працівники центру, передає агентство новин ТТ.

“Зловмисники перекинули через огорожу подвір’я центру канат в той момент як у дворі знаходилися кілька затриманих. Коли один з них підбіг до огорожі і почав перебиратися через неї працівник центру вдався до спроби  зупинити втікача, але ззовні людина наставила на нього пістолет. Втікаючи охоронець почув кілька пострілів”, розповідає Юрген Бюттнер, який працює у цьому міграційному центрі.

“Ніхто не постраждав під час інциденту”, додав він в інтерв’ю агентству TT.

Всі, хто перебуває у центрі утримання мігрантів, мають змогу двічі на день виходити у двір та до 3 годин на день займатися спортом.  Де-хто втікав з центру і раніше, але вперше до цього були причетні озброєні люди. У міграційному центрі знаходилися ті, хто очікував депортації згідно до рішення суду. Скоріше за все, це і було причиною яка змусила росіянина втекти, вважають працівники центру.

Свідки повідомили поліції, що втікач та його озброєні друзі побігли від огорожі до автомобіля, який чекав їх у кількох сотнях метрів осторонь.

Поліція продовжує розслідування інциденту і має підстави вважати, що постріли були зроблені холостими набоями.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •