Останній Гаррі Потер зібрав за перший уікенд 476 млн доларів

Останніій фільм про Гаррі Поттера б'є рекорди касових зборів

Рекордні $475,6 млн за перший вікенд світового прокату заробила картина “Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії: Частина 2” (Harry Potter And The Deathly Hallows: Part II). Це на на 10 млн більше рекорду “Темного лицаря” Крістофера Нолана, який протримався три роки, повідомляє Gazeta.ua.

Це остання, восьма екранізація “поттеріани” британської письменниці Джоан Роулінґ. Через великий обсяг роману про хлопчика-чаклуна останні два розділи сьомої книжки 47-річний режисер Девід Йєтс зняв окремо. Кошторис фільму – $125 млн. У Лондоні поліції довелося перекривати вулиці, що ведуть до Трафальгарської площі — такою була навала шанувальників з усього світу на прем’єру.

— Якщо моя кар’єра в майбутньому буде розвиватися успішно, я буду зобов’язаний цьому тільки Гаррі Поттеру і Джоан Роулінґ, — каже виконавець головної ролі англійський актор Деніел Редкліфф, якому зараз 21 рік.

За час зйомок усіх фільмів Поттер “зносив” 160 пар окулярів, використав 70 чарівних паличок.

2008 року актор переїхав до Нью-Йорка, де почав грати на Бродвеї у постановці “Кінь”. На сцені він з’являється оголений. Багатьох батьків обурила така відвертість. Вони вимагали, щоб Редкліфф відмовився від участі у спектаклі, погрожуючи заборонити своїм дітям перегляд фільмів про Гаррі Поттера.

В українському прокаті стрічку “Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії: Частина 2” показують із 13 липня, у 2Д- і 3Д-форматах.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •