Опитування в Росії: За Путіна готові голосувати біля третини тих, хто піде на вибори

Підтримка Путіна серед росіян падає

Як показало опитування Левада-центру, якби вибори президента відбулися в найближчу неділю, 31% з тих, що взяли б в них участь, віддали голоси прем’єру Володимиру Путіну, 7% – президенту Дмитру Медведєву, лідер КПРФ Геннадій Зюганов міг би розраховувати на підтримку 8% виборців, а лідер ЛДПР Володимир Жириновський – на 6%.

Такими є результати ініціативного опитування, що проводилося 18-21 листопада серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів Росії, повідомляє Газета.ру.

Соціологи відзначають, що з початку жовтня кількість росіян, готових на президентських виборах голосувати за Путіна, знизилося з 42%, при цьому кількість прихильників Медведєва залишилося без змін.

23% респондентів, за даними Левада-центру, поки не вирішили, за кого вони будуть голосувати на президентських виборах, ще думають чи йти – 10%, 12% вже вирішили не ходити на ці вибори, повідомляє “Інтерфакс”.

Рада Федерації призначила дату виборів президента Росії на 4 березня 2012 року.

Громадяни Росії, які виявили бажання балотуватися на вищий пост у державі, можуть починати виборчу кампанію та збір підписів на свою підтримку. У неділю «Єдина Росія» висуне в президенти свого лідера -В. Путіна.

Трохи раніше в п’ятницю Левада-центр оприлюднив прогноз, згідно з яким «Єдина Росія» набере тільки 53% на виборах до Держдуми.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •