Опитування Kerrang!: Metallica – найкраща рок-група останніх 30 років

Kerrang!: Metallica- краща рок-група останніх 30 років

Групу Metallica визнано найкращою рок-групою останніх 30 років у опитуванні, яке провів популярний британський музичний журнал Kerrang!

Ця американська-“‘All Nightmare Long”-група очолила рейтинг найбільш впливових груп останніх трьох десятків років, залишивши позаду такі команди, як My Chemical Romance, Slipknot, Green Day та Foo Fighters.

Барабанщик Ларс Ульрих (Lars Ulrich) говорить, що “це відчуття дуже гріє, коли знаєш, що у Kerrang! проголосували за Metallica як за групу, що найбільше змінила їхнє життя. Я пам’ятаю перше число цього журналу у 1981 році. Тоді я вибрався до Англії, бо був у захопленні від нової хвилі британського Heavy Metal. Я проїхав всією країною і той примірник журналу був зі мною усюди.”

Л. Ульрих також відзначив групу Iron Maiden, яка за результатами опитування опинилася на третьому місці, одразу за Green Day. Він сказав: “Iron Maiden були зразком для всього, що ми колись хотіли зробити”.

Ozzy Osbourne – у рейтингу дев’ятий, і в журналі про нього сказано: “того, що Ozzy взагалі зараз ще живий достатньо, щоб внести його до рейтингу, знаючи які велетенські об’єми алкоголю та наркоти він за ці роки в себе прийняв”.

Опитування з’явиться у черговому числі журналу Kerrang!, яке виходить з друку наступного тижня та відзначає 30-річний ювілей цього музичного видання, яке було започатковане у червні 1981 року.

Краща десятка з рейтингу Kerrang! 30 Rocks! bands:

1. Metallica

2. Green day

3. Iron Maiden

4. Slipknot

5. My Chemical Romance

6. Linkin Park

7. Bullet for my Valentine

8. Blink 182

9. Ozzy Osbourne

10. Foo Fighters

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •