Обкладинки альбомів The Beatles визнано найдорожчими у світі

Обкладинки вінілових платівок бітлів зростають в ціні

П’ять обкладинок альбомів The Beatles увійшли в десятку найдорожчих за версією журналу для колекціонерів Record Collector, пише в четвер британська газета The Daily Telegraph.

На першому місці в списку – варіант обкладинки альбому Sgt Pepper’s Lonely Hearts Club Band, який був випущений в 1967 році тиражем близько 100 примірників. На оригінальній ілюстрації обличчя музикантів, що брали участь в записі, були замінені портретами співробітників звукозаписної компанії Capitol Records. Обкладинка оцінюється колекціонерами в 70 тисяч фунтів, повідомляє Lenta.ru.

У десять разів менше коштують випущені в 1968 році номерні конверти “Білого альбому” з 1 по 10 номер, вони займають друге місце. У десятці також опинилися обкладинки альбомів Introducing The Beatles (четверте місце), Yesterday And Today (восьме місце) і конверт від спільної платівки The Beatles & Frank Ifield On Stage (п’яте місце).

На третьому місці – обкладинки, створені дизайнером Енді Уорхолом на початку 1950-х років. Це пластинки з курсом навчання іспанській мові Magic Key To Spanish Маргарити Мадригал і радіопередачі про злочинність The Nation’s Nightmare. Вони оцінюються в суму від 3 тисяч до 3,5 тисячі фунтів.

Редактор журналу Record Collector розповів в бесіді з виданням, що його часто запитують, чому до до сьогодні існують вінілові платівки, коли є формат МР3. “Одна з відповідей – це зображення. Людям подобається тримати платівку в руках, дивитися на обкладинку, вбирати інформацію та розглядати фотографії. З цим МР3 ніколи не зможе змагатися”, – пояснив Ієн Макканн.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •