Обама втратив 37 тис фоловерів у твітері агітуючи за компроміс

Обама отримав неочікуваний результат у твітері

Президент США Барак Обама втратив більше ніж 37 тис. своїх фоловерів у твітері після того, як запропонував користувачам цього сервісу мікроблогів звернутися до своїх конгресменів та закликати їх до компромісу щодо плану виходу із боргової кризи.

Члени президентської команди надіслали 118 твітів в яких просили своїх фоловерів звернутися до законодавців з Республіканської партії з вимогою погодитися на компроміс, повідомляє газета The Daily Mail.

У відповідь на це десятки тисяч американців відмовилися від спілкування у твіттері з президентом, рейтинг підтримки якого останнім часом не перевищував 40%, уникаючи таким чином політичного “спаму”.

перший твіт кампанії

У першому твіті президент писав: “Час дотримуватися партійної лінії минув. Якщо ви хочете бачити #compromise, який об’єднує, дайте знати про це Конгресу. Дзвоніть. Шліть мейл або твіт.”

Далі розгорнулася ціла кампанія з десятками нових закликів до користувачів твітеру вимагати компромісу у Конгресі, де дві політичні партії опинилися в глухому куті через небажання поступитися своїми принципами. У твітерах містилися лінки до твітерів республіканців, яких треба було агітувати за компроміс.

Але наслідком кампанії стало масове ігнорування твітеру Обами – від нього відмовилися тисячі людей. На момент, коли з твітеру @BarackObama було відправлене останнє повідомлення кампанії з хештегом #compromise, кількість його фоловерів зменшилася на 37 тисяч.

Обама втрачав фоловерів щохвилини

В той же час сенатори-республіканці додали до своїх твітерів 6,5 тис. нових читачів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •