Новим прем’єром Грузії буде міністр внутрішніх справ Іраклій Гарібашвілі

Прем'єром Грузії став випускник Сорбонни
Прем’єром Грузії став випускник Сорбонни

Уряд Грузії найближчим часом очолить наймолодший міністр в команді прем’єра Бідзіни Іванішвілі – 31-річний міністр внутрішніх справ Іраклій Гарібашвілі.

“Грузія буде мати європейське ефективний уряд і гідного прем’єр-міністра”, – заявив Іванішвілі, представляючи Гарібашвілі на пост прем’єра, повідомляє сайт Новости-Грузия.

Сам Іванішвілі оголосив, що має намір піти з політики 24 листопада – через тиждень після інавгурації нового президента Грузії, Георгія Маргвелашвілі, і “зайнятися розвитком громадянського сектора”.

“Я буду робити все, щоб успішно продовжити ваш шлях будівництва, вашу політику”, – сказав Гарібашвілі, звертаючись до Бідзіна Іванішвілі.

Згідно з Конституцією Грузії, діючий уряд має скласти свої повноваження в день інавгурації нового президента, яка призначена на 17 листопада. Після цього Георгій Маргвелашвілі протягом семи днів офіційно представить Іраклія Гарібашвілі на пост прем’єра. Гарібашвілі отримає сім днів для формування кабінету міністрів і подання його парламенту на затвердження.

Іраклій Гарібашвілі народився 28 червня 1982 року в Тбілісі. Закінчив факультет міжнародних відносин Тбіліського державного університету. У 2002-2004 роках паралельно навчався в Паризькому університеті Сорбонна за спеціальністю міжнародні відносини. У 2005 році отримав ступінь магістра за спеціальністю міжнародні відносини в Тбіліському держуніверситеті.

З 2004 по 2012 роки обіймав керівні посади в різних організаціях компанії Cartu Group, що належить чинному прем’єру Грузії Бідзіні Іванішвілі.

У 2006 році був особистим представником почесного консула республіки Сан-Марино в Грузії. У 2012 році став одним із засновників політичної партії “Грузинська мрія – Демократична Грузія”. З листопада 2012 займає пост міністра внутрішніх справ Грузії.

Володіє грузинською, англійською, французькою та російською мовами. Одружений, має двох дітей.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •