Норвезький терорист написав маніфест на захист народів Європи від мультикультуралізму

Тут жив автор "маніфесту"

Як повідомив адвокат затриманого у Норвегії за подвійний теракт Андерса Б. Брейвіка, його підзахисний говорить, що протягом останніх кількох років писав документ, який він називає “маніфестом”. Поліція зараз вивчає зміст “маніфесту”, що складається з 1,5 тис. сторінок та підписаний Andrew Berwick, повідомляє агентство Associated Press.

“Ми, вільні народи Європи, які спокон віків населяють її, проголошуємо цим превентивну війну всім марксистським/мультікультурологічним елітам Західної Європи… Ми знаємо вас, де ви живете і ми йдемо до вас”, говориться в документі.

“Ми зараз позначаємо кожного зрадника-мультикультураліста у Західній Європі. Вас буде покарано за зрадницькі дії проти Європи та європейців”, пише далі автор “маніфесту” в якому виступає проти “ісламізації” Європи.

Відомо, що табір, який атакував А. Брейвік, належав Лейбористській партії Норвегії, яка підтримує лібералізацію імміграції. У своїх коментарях на сайті document.no, А. Брейвік виступав проти “ісламізації Європи” і політики, яка підтримує мультикультуралізм, спроби інтегрувати в європейське суспільство представників інших етнічних груп, повідомляє агентство Reuters.

Спікер поліції підтвердив, що документ було надіслано у день, коли сталися теракти. З тексту документу можна зробити висновок, що атаки були неминучі: “З метою успішного подолання марксистської та мультікультурологічної цензури в медіа, ми змушені звернутися до значно більш брутальних та шокуючих дій, наслідком яких будуть жертви”.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •