Nokia випустила на ринок дві найдешевших моделі мобільних телефонів

NOKIA намагається повернути колишнє місце на ринку

Компанія Nokia повідомила в четвер про випуск двох найдешевших моделей мобільних телефонів розрахованих на задоволення попиту у нижньому ціновому сегменті ринку, на якому поки що домінують виробники з Азії.

Моделі Nokia 100 та 101 — ціною 30 дол (€20) та 35 дол (€25) відповідно, надійдуть у продаж в третьому та четвертому кварталах поточного року, повідомляє сайт CNBC.com.

Найдешевші мобільники від NOKIA

Подія сталася наступного дня після того, як Nokia оголосила про вихід інших трьох нових моделей – смартфонів для масового споживача, включаючи такий, що називають найменшим смартфоном з екраном “тачскрін” та ще один, з виключно яскравим екраном.

Фінська компанія останнім часом суттєво втратила частину як у сегменті дешевих моделей, де її головними конкурентами є виробники з Азії, серед яких –  ZTE, так і у сегменті high end де її витісняють виробники смартфонів – Apple Inc.’s зі своїм iPhone та Research in Motion з лінійкою моделей Blackberry.

Надії колишнього беззаперечного лідера тепер пов’язані зі співпрацею з корпорацією Microsoft, результатом якої має стати смартфон Windows Phone 7, який з’явиться ближче до кінця року та працюватиме на операційній системі Windows, що має стати головною платформою для всієї продукції Nokia.

Телефон Nokia 100 – це простий мобільний апарат, який дозволяє дзвонити та відправляти СМС, має кольоровий екран та вбудоване FM-радіо.

В свою чергу, Nokia 101 підтримує дві SIM-картки, що дозволяє користування двома різними мережами. Він також має FM-радіо, вбудовний MP3-плейер та підтримує 16-гігабайтні картки пам’яті стандарту microSD.

Акції Nokia додали 1 відсоток і торгуються за ціною €4.20 ($6.06) на біржі у Гельсінки.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •