Nissan стане новим таксі у Нью-Йорку

Nissan NV200 - нове жовте таксі Нью-Йорку

Місто Нью-Йорк обрало автомобілі компанії Nissan в якості нового покоління славетних жовтих таксі, повідомляє сайт BBC News.

Мінівен розроблений японською компанією Nissan Motor виграв відповідний конкурс та стане жовтим таксі Нью-Йорку, відомим з багатьох фільмів та телевізійних шоу навіть тим, хто ніколи не бував у цьому місті.

Про підписання контракту вартістю 1 млрд. доларів повідомив мер міста Майкл Блумберґ.

Дизайн нового таксі базується на моедлі мінівену Nissan NV200.

Під час конкурсу пропозиція японців перемогла пропозиції від американської компанії Ford Motor та турецької Karsan Otomotiv. Цей 10 річний контракт починається у 2013 році.

Авто має скляний дах, через який можна побачити хмарочоси міста. Представляючи машину, мер Блумберґ не уникнув згадки про її де-що “коробкуватий” вигляд, але зауважив, що жовтий колір все ставить на свої місця.

Мінівени будуть мати на борту систему супутникової навігації, отже водій не питатиме у пасажирів “як проїхати”.

Авто Nissan виявилося найефективнішим з точки зору споживання пального та найдешевшим із всіх варіантів, що приймали участь у конкурсі. Вартість одного таксі складає 29 тис. доларів.

Як подвідомляє у заяві New York City Hall, компанія Nissan до 2017 року буде готова випускати такі авто  обладнані виключно електродвигуном.

Сьогодні флотилія нью-йоркських таксі складається з автомобілей марки Ford Crown Victoria, які споживають вдвічі більше пального ніж Nissan NV200.

Ford Crown Victoria - це вже історія

У Нью-Йорку працюють 13 тис. жовтих кебів, що перевозять біля 600 тис. людей щодня. Тільки ці авто, кожне з яких несе на борту спеціальний реєстраційний знак, мають право підбирати пасажирів на вулиці.

Мінівени NV200, які будуть випускатися на заводі Nissan у Мексиці, стануть першими авто спеціально розробленими для того, щоб стати нью-йоркським таксі.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •