Нідерланди спрощують умови для ведення бізнесу мігрантам з-за меж Євросоюзу

Підприємців та фрілансерів запрошує Голландія
Підприємців та фрілансерів запрошує Голландія

Умови для легалізації та ведення бізнесу в Нідерландах підприємцями та фрілансерами, які приїжджають з-за меж Євросоюзу, спрощуються.

Цього тижня починають діяти зміни до існуючих імміграційних правил, які, за словами міністра економіки країни Хенка Кампа (Henk Kamp), мають на меті надати можливість підприємцям та інноваторам зробити додатковий внесок в економіку Голландії.

Нідерланди мають стати більш привабливою країною для іноземних талантів та забезпечити свої потреби в таких секторах, як інформаційні технології та медицина, де найчастіше працюють фрілансери, говориться на сайті міністерства економіки.

З 1 серпня мігрант може отримати статус підприємця, якщо інвестує у власну компанію в Нідерландах не 25 тис євро, як раніше, а тільки 5 тис євро.

Більше значення також отримає система балів, за якою оцінюються потенціал майбутнього підприємця, яка враховує його освіту, досвід та фінансові можливості.

Система балів тепер більше орієнтована на молодих людей, які лише починають свою діяльність як підприємці і які раніше мали мало шансів на отримання необхідної кількості балів для успішної імміграції.

На думку міністра економіки, Нідерланди мають знайти відповідь на зміну ситуації на ринку праці, де збільшується кількість людей, які працюють у гнучких умовах, та які обирають інноваційні види діяльності.

Рууд Хендрікс (Ruud Hendriks), співзасновник компанії Startup Bootcamp, вітає нові ініціативи уряду, але вважає, що цього, що планується, недостатньо.

“Сума у 5 тис євро – це все ще забагато для перспективної молоді в багатьох країнах світу, наприклад в Індії”, каже він.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •