New York Post: у вівторок справу Стросс-Кана закриють

Справу ДСК закриють?

У вівторок прокурори звернуться до судді з проханням зняти всі обвинувачення, які були висунуті проти колишнього директора Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана, повідомляє газета The New York Post, цитуючи неназвані джерела.

Офіс окружного прокурора Манхеттена виступить з клопотанням, у якому запропонує закрити справу про сексуальні домагання повідомляє також газета.

Справа проти Д. Стросс-Кана почала розвалюватися у кінці червня, коли прокурори виявили, що покоївка готелю в Нью-Йорку Нафіссату Діалло (Nafissatou Diallo), яка звинуватила Д. Стросс-Кана у тому, що у травні він застосував проти неї силу та змусив її до сексу у номері готелю, систематично брехала щодо власного минулого, включаючи обставини отримання притулку в США.

Ці факти підірвали довіру до неї слідства і змусили суд випустити Д. Стросс-Кана з під варти  на умовах домашнього арешту.

У клопотанні прокурорів будуть наведені сумніви, які не дозволяють стороні обвинувачення далі вести справу і довести висунуті звинувачення, спираючись на свідчення Н. Діалло.

Чутки про закриття справи підсилилися в суботу після того, як зі слів адвокатів Н. Діалло стало відомо, що у понеділок вона матиме зустріч з прокурорами, які, скоріше за все, повідомлять її про рішення ініціювати закриття справи.

Д. Стросс-Кан відкидає висунуті проти нього звинувачення. Навіть якщо кримінальну справу буде закрито, колишнього голову МВФ чекає цивільний позов з боку Н. Діалло, та ще один судовий позов у Франції, де письменниця Трістан Банон (Tristane Banon) стверджує, що ДСК намагався зґвалтувати її у 2002 році.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •