Нардеп показала фото книги, за яку Янукович отримав “гонорар” у 16 млн гривень

Президент - успішний літератор
Президент – успішний літератор

Народний депутат Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook оприлюднила фото книги Президента України Віктора Януковича за яку він отримав 16 млн грн гонорару, передає УНН.

Доробок президента
Доробок президента

“О! Історичний момент! Нарешті я знайшла серед своіх знайомих людину, що володіє книгою автора, гонорари якого складають 16 млн! Таки така книжка існує-це всім скептикам, до яких і я належала. Мені соромно…. Янукович-автор фотоальбому зі своіми фотографіями ) Я так розумію, сам себе фотографувати він не міг, отож , його авторству належить назва книжки і цитати про “смисл жизни” , біля кожної фото :) уявляю, яким був би гонорар, аби мова йшла про тексти, а не лише цитати ) межигірський розмах, друзі”, — написала І.Геращенко.

Вона також зазначила, що “в захваті перегортала цю книжку на якісному дорогущому папері і навіть угледіла на одній фото з Ялтинського форуму себе з дорогою подругою Олею Герасим’юк”.

“Цікаві і нові враження — побачити себе в епізодах на сторінках книжки за 16 мільйонів, друзі ) P.S. І зверніть увагу — стрічечка на президентові на обкладинці майже така, як ми на Майдані носимо) – зразу видно, до Вільнюського саміту людина книжку писала”, — написала І.Геращенко.

16,4 мільйона гривень Янукович отримав від донецького ТОВ “Друкарня “Новий світ”. Це товариство з обмеженою відповідальністю виплатило президенту авторську винагороду за передані майнові права на праці 2005 – 2010 років  та за ще не написані ним твори.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •