Найгірші аеропорти світу на думку подорожуючих – Paris-Charles de Gaulle, LAX та Heathrow

Аеропорт імені Шарля де Голля очолив десятку найгірших аеропортів світу

Паризький Аеропорт імені Шарля де Голля (Paris-Charles de Gaulle) очолив десятку найгірших аеропортів світу, складену CNNGo.com за результатами вивчення інтернет-форумів, сайтів про подорожі, блогів та опитування думок.

Подорожуючі поскаржилися на те, що в цьому аеропорту в туалетах немає сидінь, великі проблеми з навігацією і найгірші кафе та ресторани, які можна знайти у всій Франції. Один з тих, хто побував в аеропорту, порівняв очікування пересадки в ньому з перебуванням в тюремній камері, повідомляє Lenta.ru.

Також у першу трійку найгірших аеропортів увійшли міжнародний аеропорт Лос-Анджелес (LAX) і лондонський Хітроу (Heathrow). Основні претензії до лос-анджелеського аеропорту полягають в тому, що він занадто малий і його транспортна інфраструктура залишає бажати кращого. Що стосується Хітроу, то він опинився в рейтингу так високо через проблеми з новим терміналом, величезних черг і важкої ситуації з паркуванням авто.

П’ятірку найгірших аеропортів замикають аеропорт Тонконтін в Гондурасі і аеропорт імені Ніноя Акіно на Філіппінах. Також в десятку найгірших аеропортів потрапили по одному аеропорту з Непалу, Кенії, Бразилії та Австралії і міжнародний аеропорт імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку.

У березні 2011 року європейський регулятор повітряного трафіку Eurocontrol склав рейтинг найкращих аеропортів світу. Перше місце в ньому зайняв сінгапурський міжнародний аеропорт Чангі. Хітроу в цьому рейтингу опинився на 99 місці, а аеропорт Шарля де Голля – на 137-му.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •